O autorze

Witam serdeczne na mojej stronie. Nazywam się Piotr Morawski, urodziłem się w 1975 roku w Tarnobrzegu, ukończyłem studia wyższe z zakresu ochrony środowiska, gdyż przyroda, nie tylko jako obiekt do fotografowania, od zawsze była mi bliska.

Zawodowo fotografią zajmuję się od kilkunastu lat, doskonaląc swoje umiejętności dzięki nieustającej praktyce. Oferuję najwyższej jakości usługi fotograficzne od uroczystości prywatnych poczynając, przez zdjęcia reklamowe, na fotoreportażach z dużych imprez kończąc. Doskonałą jakość uzyskuję dzięki sprzętowi, w który wciąż inwestuję, śledzę nowinki techniczne by wciąż podnosić poziom moich usług.

Obecnie podstawowym nurtem mojej działalności jest fotografia ślubna i reportażowa, w której najważniejszym zadaniem jakie stawiam sobie jako fotografowi to uwiecznienie pozytywnych uczuć ludzi, towarzyszących tego typu uroczystościom. Stąd środki jakie stosuje, czyli odważne reporterskie kadry, portrety plenerowe czy zastane światło. W swojej ofercie mam również zapis filmowy w najwyższej jakości full HD, uzyskany dzięki profesjonalnym, wymiennym obiektywom.

W wolnym czasie zabieram sprzęt i wyrywam się ze zgiełku miasta. Staram się dotrzeć w miejsca względnie mało uczęszczane przez człowieka. Jadę tam, gdzie znajdę spokój i ciszę, gdzie będę mógł w zupełności poświęcić się mojej pasji. Fotografuje pejzaże, wschody i zachody słońca, makro, jednak największą satysfakcję sprawia mi robienie zdjęć ptakom i zwierzętom, być może z tego względu, iż jest to jedna z najtrudniejszych dziedzin fotografii. Wymaga bardzo dużej cierpliwości, dobrego kamuflażu, niejednokrotnie wielu godzin lub dni spędzonych w plenerze w oczekiwaniu na ten właściwy moment.

Będzie mi bardzo miło, jeśli zechcecie Państwo podzielić się ze mną swoimi uwagami na temat moich fotografii.

Chętnie nawiąże współpracę z wydawnictwami, agencjami reklamowymi.

Tel. 605-190-162