Fotografia ślubna

Niebanalna fotografia ślubna oraz video full HD

Oferuję kompleksowe usługi w zakresie fotoreportażu z dnia ślubu. Wykonuję zdjęcia oraz kręcę film w jakości full HD. Zawodowo fotografią ślubną zajmuję się od kilkunastu lat dlatego wybierając moje usługi macie pewność profesjonalnie wykonanego materiału.

Pracuję na profesjonalnych pełnoklatkowych lustrzankach cyfrowych marki Canon(5D mark IV, 6D mark II) wraz z profesjonalnymi jasnymi obiektywami nie zapominam o tym, iż to głównie człowiek, a nie aparat robi zdjęcia.

Na fotografiach utrwalam atmosferę panującą podczas ceremonii oraz wesela. Odważne, reporterskie kadry, portrety plenerowe, emocje i światło zastane to właściwie główna cecha moich zdjęć ślubnych.

Podczas każdego wesela do robienia zdjęć oraz kręcenia filmu używam trzech pełnoklatkowych aparatów Canon oraz sześciu profesjonalnych jasnych obiektywów(od rybiego oka do teleobiektywów) gdyż każda scena wymaga innego podejścia oraz użycia innego obiektywu.

Dzięki temu moje fotoreportaże to nie banalnie wyglądające obrazki.

Każdy ślub traktuję indywidualnie. Unikam rutyny. Wciąż szukam innego spojrzenia na otaczający nas świat. Fotoreportaż ślubny to materiał, który szczegółowo opowiada najważniejszy dzień w życiu Pary Młodej. Pracę zaczynam od przygotowań a kończę na oczepinach. W dniu ślubu wykonuję dwa plenery, w dzień i w nocy, których czas zawsze ustalam z Młodą Parą(istnieje możliwość wykonania pleneru w inny dzień)

Podczas wesela wykonuję ok. 1500-2000 zdjęć oraz jeśli sobie tego życzycie wykonuję również film video. Cyfrowo obrabiam minimum 600 fotografii oraz montuję 1,5-2,5 godzinny film w jakości full HD. Z obrobionych zdjęć Państwo sami wybieracie 200  zdjęć do albumu ślubnego. Cały fotoreportaż (ok. 1500-2000 zdjęć)dostajecie na płytach DVD. Jeśli wybierzecie opcję z filmem to film otrzymujecie na trzech płytach – full HD(1920×1080) – na komputer lub TV(mpeg-4), HD 720p(na słabszy komputer) oraz full HD na płycie Blu-ray. Rodzice otrzymują zestaw 2 płyt: DVD z filmem(full HD) oraz prezentację zdjęć na DVD.

Moje zdjęcia to 100% fotografia, u mnie nie znajdziecie efekciarstwa z programów graficznych.

Dopasowuję się do indywidualnych potrzeb klienta. Bardzo proszę o kontakt w celu ustalenia wszelkich szczegółów i sprawdzenia wolnego terminu. Najlepiej umówić się na spotkanie, podczas którego można oglądnąć filmy i fotoreportaże mojego autorstwa.

Fotoreportaże ślubne można zobaczyć w galeriach umieszczonych na stronie www.morawskipiotr.pl

Posiadam ważne uprawnienia do filmowania i fotografowania celebracji liturgicznych, wydane przez Komisję ds. Liturgii i Duszpasterstwa Liturgicznego Archidiecezji Krakowskiej.

Nie zajmuję się wyłącznie fotografią ślubną, aparatu fotograficzny używam w codziennej pracy reporterskiej, moje filmy i zdjęcia z imprez społecznych i kulturalnych oraz fotoreportaże sportowe można zobaczyć na Regionalnym Portalu Informacyjnym www.nadwisla24.pl a fotografia przyrodnicza to odskocznia od miejskiej codzienności.

 

Więcej szczegółów o mojej pracy dowiecie się kontaktując się ze mną.
Tel. 605-190-162